Postcrossing

Postcrossing- Bělorusko/Brunei

18. února 2014 v 16:45 | Dominika ♡
Tak opět mi pro potěšení přistály ve schránce dvě pohlednice . :) Tentokrát z Běloruska a druhá (která mě mile překvapila) z Brunei. Pokud nevíte Brunei je v jižní Asii.. V Abode of Peace musí být nádherně, už jak tomu sama pohlednice napovídá . :)


Postcrossing - Německo

10. února 2014 v 16:33 | Dominika ♡
Krásný den ! :)

Uff.. Mám toho až po hlavu.. Dnes první den ve škole po týdeních prázdninách.. Teda, řeknu vám, dala bych si ještě nejmíň týden ! .. Obvzlášť dnešní den se mi neuvěřitelně táhnul..
Ale doma mě čekalo překvapení.. Nová pohlednice z postcrossingu ! :)

Tentokrát je od Wilhelma z Německa, poslal mi nádhernou pohlednici s jedním z nejznámějších měst . :)

Postcrossing - Co to sakra je ?

5. února 2014 v 19:00 | Dominika ♡
Zapomněla jsem vám zmínit ještě jednu rubriku, která se na tomto blogu bude vyskytovat. Je to Postcrossing..Asi si teď řeknete - A co to jako je ? -.- Ráda to objasním.

Je to server, kde jsou zaregistrovaní lidé z celého světa. Pointa je v tom, jak už sám název napovídá (post), že budete něco posílat poštou. A to něco jsou dopisy.. Je mi strašně líto, že lidé už zapomněli na něco tak úžasného jako jsou pohledy..A jak to všechno probíhá ??

Zaregistrujete se na www.postcrossing.com , vyplníte svůj profil ( aby potom dotyčný věděl, kam pak svůj pohled poslat ) . Potom kliknete na tlačítko Send a postcard, automaticky se Vám vybere jeden z uživatelů, kterému zašlete váš dopis. Až mu dopis přijde zaregistruje ho na těchto stránkách a Vám na oplátku přijde zase dopis od někoho jiného.

Pro mě to má určité kouzlo, jsem vždycky natěšena od koho mi přijde pohled a pro malou ukázku Vám tu dám ty které mi přišly v poslední době! :)Tohle je úplně můj první pohled, který jsem dostala od 11 leté holčičky Babettky z Belgie :)


 
 

Reklama