People

Konec dohadů o tom - Jak vypadám ?!

18. dubna 2014 v 10:39 | Dominika ♡
Nedávno jsem přidala fotky mé kamarádky, ale všichni jste si mysleli, že jsem to já. Ráda bych to uvedla na pravou míru a dala sem fotky, jak vypadám JÁ a ne má kamarádka . Doufám, že teď už si mě nikdo z Vás nesplete ! :D I když přiznám se, že jsem se vždycky zasmála.

Ano, tak toto jsem já. Hnědooká hnědovláska, kteá nešlape s výškou 1.60 modelkám ani po kotníky. :D Možná, že vaše představy o mém vzhledu byly jiné, ale doufám, že teď jsem Vás uvedla na pravou míru. Takže běda kdo si mě ješttě jednou splete !! :D


Dominika ♡

Andy Portrét - Photography

7. března 2014 v 14:27 | Dominika ♡
Portrét není asi vhodné slovo k těmto fotkám. :D Jsou staré asi týden, ale strašně moc se mi líbí, alespoň ty fotky zezadu. :) Takže další taková vzpomínka na fajn jarní odpoledne. :)

Dominika ♡

Photography - Klaudinka ..27.2.2014

27. února 2014 v 15:27 | Dominika ♡
Nejmladší člen rodiny, pětiměsíční Klaudinka není s foťákem kámoška, ale někdy hodí ten "sýr" :) Jinak další moje fotka po dlooohé pauze, neměla jsem ani náladu, ani nápad.. Tak doufám, že se mi múza brzy vrátí ! :)

Photography Day - Děti - Linduška

9. února 2014 v 17:20 | Dominika ♡
Ahoj !

I dnes vás zdravím a přináším s sebou pár foteček z dnešního velmi rychlého focení mé nejstarší neteřinky . :) I přesto, že focení trvalo asi 5min myslím, že se fotky vydařily.. Lili je velká modelka a její úsměv je okouzlující ! :) Snad se budou fotečky líbit.. ! (Kliknutím se náhled zvětší ! )
Ještě k pár dalším věcem jelikož mi začíná od zítra škola nevím jak to bude s mou aktivitou a focením, budu se samozřejmě snažit přidávat, ale pokud by mi to nevycházelo každý den, tak mějte strpení. Děkuju ! :)

Dominika ♡


Winter shoot - Dvě různé zrcadlovky

5. února 2014 v 19:31 | Dominika ♡
Mám tady pro Vás dvě fotky.. Na obou jsem tedy já v zimě.. Rozdíl je pouze v čase a ten největší rozdíl je, že každá z těchto fotek je focena jiným foťákem. (Fotku zvětšíte kliknutím na ni)

První fotka je focena zrcadlovkou Canon eos 600d , ten jsem si půjčovala od sestry, když jsem svou vlastní zrcadlovku neměla. Dá se říct, že jsem se s touto zrcadlovkou učila fotit a dost se s ní seznámila, ale rázem mi přibyla v ruce jiná ..

 
 

Reklama