My diary .. (Aneb potřebuju se vykecat)

Já a knihomol ?..Vlastně ano. (Téma týdne)

20. dubna 2014 v 10:14 | Dominika ♡
  • Já a knihomol ? .. Dá se říci, že poslední dobou tohle slovo na mě sedí. Fiktivní realita do které můžu utéct vždy, když mě omrzí všední dny reality. Pamatuji si na svou první knížku, kterou jsem přečetla úplně celou a sama (!!) - Filipova dobrodružství.Nostalgická knížka, přečetla jsem ji asi 10x a ve 3.třídě o ní měla referát.

Pamatujete si mě ještě ?

18. dubna 2014 v 9:16 | Dominika ♡
Dobré dopoledne ! :)

Tak trošku překvapení k ránu. Moc mě mrzí, že jsem tady tak dloooouho nebyla, ale mám k tomu své důvody.

  • 1.Třičtvrtěletí - musela jsem dohánět spoustu předmětů -> hromada učení.
  • 2.Žádná inspirace -> vůbec jsem nefotila a když už, tak to dopadlo jinak než podle mých představ.
  • 3.Když nefotím, přijde mi blbé sem dávat články o tom co jsem dneska dělala a co zrovna jím -> popravdě ráda si čtu články o tom, kdo, co dělal, ale já tenhle styl psát prostě neumím.
  • 4.Zmatek v pocitech/citech -> měla jsem teď takové období, žre jsem většinu "přátel" poslala k šípkům a zůstali mi opravdu jen ti opravdoví.. Docela těžké rozhodnutí.
  • 5.Koupili jsme domeček -> budu se stěhovat a ani to mi moc na náladě nepřidalo, když jsem se to dozvěděla. Snažím se to brát pozitivně, snad se to všechno zvládne.


Tak toto je mých pár důvodů neaktivity, možná je někdo pochopí, možná někdo ne. Je to na Vás. :) Každopádně chci dohnat svou neaktivitu a hned dneska začnu přidávat fotky. Mám docela dost dalších nápadů na focení, tak uvidím, kdy se mi podaří je zrealizovat.

Užívejte Velikonoce a volné dny ! :)

Dominika ♡

2.3.2014 Diary

2. března 2014 v 19:17 | Dominika ♡
Krásný, druhý březnový večer !

Hello March💕
Zas a opět tady se mnou pár řádků, které míří k vám. Doufám, že všichni jste načerpaly síly ze slunečného víkendu ! Zítra opět krutá realita škola/práce, ale nějak musím říct, že už si ani neumím představit rituál bez pěti dni vstávání o půl 7 a následným během na autobus..

A co víkend ? Víkend.. Nikdy bych nečekala, že ještě zajžiju takový víkend, jaký jsem zažila..Víkend s osobou, kterou jsem milovala, poté nenáviděla a nyní si opět k ní hledám cestu. Možná jsem nepoučitelná, ale chtěla jsem udělat tento krok zpátky, i když jsem byla ze všech stran odrazována.. Možná jsem tušila, že něco takového přijde, protože asi není normální mít 3x za týden sen se stejným dějem..Asi to tak mělo být, muselo se to stát. :) No každopádně, těším se a jsem zvědava, jak se tato situace bude vyvíjet...

Každopádně nejvíc jsem natěšena na zítra, protože.. Víte proč? Víte? Nevíte . :( (ano, tak trochu jsem chtěla odběhnout od tématu svého nynějšího milostného života) Zítra jedu do Ostravy na fotografický kurz a už se nemůžu dočkat ! I když mé pochyby jaké lidi tak potkám stále narůstají. :D V hlavě mi běží myšlenky typu - Kdo tam bude?, Budu nejmladší?..Asi jsem šílenec, ale prostě to tak mám. :D Takže, když se Domi učila trávicí systém do školy, pooořád nad tím uvažovala. Hlavní dobrá zpráva je, že všechny její odpovědi budou zodpovězeny zítra ve 3 hodiny. (Ach, myslete na mě) :D

Nyní se budu ubýrat k chystání věcí na ráno a sledování "Čtyři v tom" na ČT1. Takže Vám všem přejí krásný zbytek nedělního večera a hlavně klid v duši !

Dominika ♡

Apologise, just free. Čau, ahoj !

27. února 2014 v 15:16 | Dominika ♡
Dobrý, krásný, omluvný den ! :)

V prní řadě se chci moc omluvit za mou nepřítomnost, ale poslední týden a vlastně i tento je pro mě hektický .
Není to tak dávno co jsem psala, že mám přítele, no a přítel je fuč, takže po třech krátkých měsících zdrhnul, jako všichni před ním. :D Asi už jsem odolná vůči těmto "vztahům" a mám stále hlavu nahoře. :) ( Prosím, neutěšujte mě, já to nepotřebuju) . :D:)

Gonna be my tattoo..?

Blog Tag - 10x O mně + otázky od Niki ^^

17. února 2014 v 19:38 | Dominika ♡
Pravidla:
-Řekněte o sobě 10 věcí.
-Odpovězte na 10 otázek blogerky, která vás nominovala
-Vymyslete 10 otázek pro ty, které nominujete
-Nominujte 5 blogerů, kteří mají méně než 200 pravidelných čtenářů

10 faktů o mně:

-Jméno Dominika mi vybraly sestry.
-Štítím se krve, ale už druhým rokem studuju zdravotnickou školu.
-Už ve 14 mě tipovali na 18+, teď konečně vypadám na svůj věk.
-Vystřídala jsem všechny barvy vlasů..Konečně mám svou původní.
-Od (pro mě něžných) sportů jsem se dostala až k boxu.
-Miluju knihy, knihy knihy.
-Miluju jídlo, jídlo, jídlo.
-Nemusím se moc učit, pamatuju si většinu ze školy.
-Často teď žiju život za objektivem.
-Nesnáším o sobě mluvit. :D

You don't know me

Blog TAG - 17 faktů, tak trochu o mně ..

8. února 2014 v 21:05 | Dominika ♡
Dobrý večer !
Taktrochu jsem uvažovala, co bych Vám tady mohla hodit a napdlo mě, když jsem tady nová, že by to mohlo něco mně.. Takže tady máte tzv. TAG - 17faktů, tak trochu o mně.. Snad se Vám trošku přiblížím, i když v tomto tagu ani moc ne.. :D Každopádně možná uvidíte co jste ještě neviděli apřečtete si co jste ještě nevěděli. :D:)
Přeji všem krásný večer !!
Dominika ♡

1.Líbí se ti tvé jméno nebo by ses raději jmenovala jinak ?
Tak vzhledem k tomu, že jsem se jako kluk měla jmenovat Čestmír, myslím, že Dominika je naprosto vyhovující. :D

2.Máš nějakou přezdívku ?
Přezdívka bych tomu neřekla.. Je to klasické odvození od jméno..Teda jedno je takové neobvyklé, občas mi říkají Dodi. :D

3.Máš nějaký divný zvyk ?
Noo..Vlastně jím normálně kostky ledu, nepotřebuju k tomu ani pití .. :D

4.Jaké drobnosti ti lezou na nervy ?
Když někdo klepe propiskou o stůl ! A taky křupe prsty, potom si je musím křupnout hned i já.. -.-

5.Co děláš, když jsi nervózní ?
Dívám se do země a křupu si prsty. :D


6.Máš smysl pro humor?
Myslím, že každý ho v sobě má... Jen je asi rozdíl v tom, jaký humor se komu líbí a preferuje.

7.Co bys dělala, kdyby ses stala na jeden den mužem ?
To je těžká otázka.. :D Asi bych se nějak hezky oblíkla, protože miluju styl pánského oblíkání a vyrazila někam do klubu z pohledu muže - konečně. :D

8.Oblíbená vůně?
Vůně kávy a parfému Hugo Boss - Orange.

9.Oblíbený kousek oblečení, který bys nikdy nevyhodila ?
Můj pruhovaný svetr s jedním ramenem ven. :3

10.Jaká barvy přeažuje v tvém šatníku ?
Spíš takové tmavší barvy (černá, šedá!!, vínová)

11.Jaká je tvoje oblíbená část dne a proč ?
Večer - shodnotím si celý den - co jsem udělala špatně co dobře a co zlepšit..Pak konečně můžu vypnout třeba u zajímavé knížky. :)

12.Bez čeho nemůžeš žít a čeho máš pořád nedostatek ?
Bez rodiny a blízkých.. A čeho mám nedostatek ? Času ! Prostě 24hod denně je málo. :(

13.Co bys chtěla studovat ?
Stduju zdravotnickou školu, což jsem vůbec neplánovala, ale jsem strašně moc ráda.. A co bych chtěla studovat dál ? Obor přesně nevím, zaujala mě logopedie, Gynekologie a porodnictví a především psychologie (nejsem divná, vážně) .. Ale kde bych chtěla studovat mám jasno - Masarykova univerzita Brno

14.Ideální budoucnost ?
Kolem 15.stol. někde na zámku jako princezna šťastně zamilovaná do prince z vedlejšího království .!

15.Kam by ses chtěla jednou podívat ?
Čína, Japonsko, LA a hlavně země s pestrou kulturou. :)

16.Jak by měl probíhat tvůj ideální den ?
Den někde na venkově třeba, kde je klid a hlavně asi s osobou, kterou mám raději než sebe. Ještě plno jídla, velká postel, filmy s Harrym Potterem.. Něco takového by bylo mooc fajn.. :)

17.Pozitivní vlastnost, kterou rádi vidíte u lidí ?
Skromnost..Smutné je, že skromní a štědří lidé jsou většinou ti, kteří mají sami málo..

Dobré brzké ráno..Photodiary 6.2.2014

6. února 2014 v 10:22 | Dominika ♡
Dobré ráno ?

Podle hodin co už jsem vzhůru by bylo už nejspíš odpoledne.. Člověk by řekl, že si konečně odpočine, když má ty prázdniny, ale to by nesměl mít skoro na každý den naplánovaného lékaře..
Něco jako dneska, 7:15 být včekárně, docela nelidský úkol pro mě v tomle pošmourném počasí, ale výzva byla přijata a splněna.Cesta k doktorovi byla supr, nikde ani noha a já si uživala nemoc hezkého počasí, když ještě navíc při mé smůle začalo pršet. Ovšem cesta zpět domu byla více bolestivá, protože já musím mít vždycky všechny nejhorší rekce a následky po určitých ošetření.

Ale naštěstí využiju pošmourného dne k psaní a "učení" do školy. Spíše to stejně skončí jen otevřeným sešitem předemnou. A já si zase budu vymýšlet nové kulinářské tipy v kuchyni. Chtěla jsem totiž udělat muffiny s lentilkama, ale jako neskušená kuchařka jsem si zapomněla zkontrolovat dané ingredience, no uvidím jestli mě někdo vyžene s
postele do obchodu. Možná šance 1:19894512012 by tu byla :) .

Všem přeji krásný den a Ti kteří jsou v práci nebo ve škole, ať jim to rychle uteče ! Soucítím s nimi, vstávat takhle brzo je strašné ...

Dominika ♡

Snídaně je základ !

A už jsem taky tady !

5. února 2014 v 13:28 | Dominika ♡
Krásné únorové aslunečné odpoledne !

Jsem neuvěřitelně moc ráda, že konečně Vás můžu přivítat na svém novém blogu ! Věřte nebo ne, vytvořit takovýto vzhled blogu mi trvalo strašně dlouho. :D Vím, že pro některé z Vás je banalitou nastavouvat designy a layouty nebo jak tomu každý z vás říká, ale já si s tímhle opravdu vyhrála. Ale dost už o tomto..

Jmenuji se Dominika a tento blog jsem si založila kvůli tomu abych se s ostatními mohla dělit o svou radost, kterou je focení a v neposlední řadě taky posilování. Focení mě bavilo od malička a tak když jsem dostala na Vánoce novou zrcadlovku, rozhodla jsem se jít do focení naplno. Tímto bych vám tedy chtěla přiblížit co na tomto blogu najdete ...

Mimo fotek, které dotím jen tak pro radost, zde budou portréty, ale také fotky z různých výletů, kam se vydám. Ale aby nebyli všude jen fotky, občas tady přihodím i něco do svého deníčku, když se budu potřebovat vypovídat..Což bude asi docela často . :D No a jak už jsem zmiňovala..Posilování.. Tohle je moje droga.. Myslím, že člověk by neměl zapomínat na to se občas odreagovat, i když si řeknete, že posilováním se asi těžko odreagujete, ale opak je pravdou.. Budu se vám snažit dát tipy, jak co správně dělat a uvidíte, že si posilování oblíbíte. :) A jako správná holka (nevím jestli můj blog budou číst i muži) je potřeba vědět alespoň něco málo o tom, co se nosí. :D:)

Tak takhle bych asi shrnula můj blog.. Možná si tu najdete své, možná ne..Pokud byste měli nějaký tip co tady přidat, podělte se o něj! Budu jen a jen ráda ! :))


Dominika


 
 

Reklama