Březen 2014

16.3.2014 Domča se pilně učí .

16. března 2014 v 17:19 | Dominika ♡
Upršené nedělní odpoledne ..

Nějak se stalo zvykem, že své články začínám omluvou..A taky vlastně tím, že se to určitě změní a ono se to opravdu změní, jen přes tu školu je to těžké. Učení momentálně zahltilo všechen volný čas, teda vlastně kromě soboty, té se jen tak nevzdám ! Ale je pravda, že když mám na učení čas i náladu, tak se výskledky objevily docela dost rychle. Je krásné podívat se na klasifikaci a nevidět žádnou trojku (kecám na začátku byly-teď už moc ne :D) .Ale abyste si nemysleli, že mou náplní je jenom učení, tak jsem třeba zase začala posilovat. Ale určitě mi to dlouho nevydrží, pro čokoládku mám slabost. :D

Trošku mě mrzí, že se celý týden těším na víkend až budu fotit a ono prší.. Ale nedá se nic dělat. Včera jsem byla na oslavě maminky od přítele. Hlavu mám ještě teď jako kolotoč. Tolik lidí pohromadě není nic pro mě. :D Dneska jsem v pohodlí domova a odpoledne jsem prospinkala. :) :D Jsem lenoch, ale v tomhle počasí vážně nejde nic dělat.No, vlastně, spím, protože celý den pomáhám taťkovi, který byl na operaci a nemůže chodit, takže jako vrchní sestra píchám injekce, podávám prášky, natřepávám polštáře, podpírám při chůzi. Je to strašné vidět takhle člověka, kterého jste vždycky vídávali plného elánu. Ale určitě to společně zvládneme. :)
Zítra opět škola. Budík na 6:30 a jedem..Celotýdenní rituál..Už bych nějaké ty prázdniny potřebovala..I na ty Velikonoce se už těším. :D

Při tomhle počasí nemám ani náladu a nějakou inspiration na psaní..Takže se omlouvám, ale tímto se s vámi opět rozloučím a slibuju, že se určitě následující týden ozvu ! :) A mohla bych přihodit i pár nějakých fotek, tak tedy uvidíme.. :)


Mějte se famfárově !!

Dominika ♡

Andy Portrét - Photography

7. března 2014 v 14:27 | Dominika ♡ |  People
Portrét není asi vhodné slovo k těmto fotkám. :D Jsou staré asi týden, ale strašně moc se mi líbí, alespoň ty fotky zezadu. :) Takže další taková vzpomínka na fajn jarní odpoledne. :)

Dominika ♡

Fotografický kurz 3.3.2014 - Photography

6. března 2014 v 17:17 | Dominika ♡ |  Other
Dobrý podvečer !

Jak se máte drazí mí ?
Moje nálada den ode dne rapidně stoupá. Ačkoliv mi chybí pár setkání s kamarády, které mám ráda, i tak se nějak umím více radovat z maličkostí. Dobrým příkladem je dnešní jednička z češtiny, kterou jsem dostala jediná ze třídy. :D No.. Ale dost už sebechvály, tento článek chci věnovat, jak jsem slíbila, kurzu fotografování. :)

3.3.2014 Domčin fotografický kurz

12:10
- Čas, kdy jsem se vrátila uřícená ze školy, abych stihla zajít s mým trhačem na procházku a poté v klidu odjet --Směr-> Ostrava .

13:20
- Napapaná, upravená a hlavně v autě s řidičem (tatínkem) . Mohli jsme vyrazit. Cesta utíkala rychle, ono když se učíte biologii, tak to samozřejmě ani jinak nejde.

13:50
- Hurá!! Našli jsme místo na zaparkování ! Opravdu, tohle byl nadlický úkol. Zbývala nám hodina do kurzu, takže jsme se rozhodli s taťkou projít. Vyprávěl mi o tom, jaké to tady bylo, když v Ostravě pracoval. Občas na něm bylo vidět, jak je smutný z toho, že je vše tak zničené. Ale n ašli jsme jednu kuriozitu - Říkáme tomu Šmoulovy brýle, ani jeden nevím co to má představovat, ale zalíbilo se nám to ! :D2.3.2014 Diary

2. března 2014 v 19:17 | Dominika ♡ |  My diary .. (Aneb potřebuju se vykecat)
Krásný, druhý březnový večer !

Hello March💕
Zas a opět tady se mnou pár řádků, které míří k vám. Doufám, že všichni jste načerpaly síly ze slunečného víkendu ! Zítra opět krutá realita škola/práce, ale nějak musím říct, že už si ani neumím představit rituál bez pěti dni vstávání o půl 7 a následným během na autobus..

A co víkend ? Víkend.. Nikdy bych nečekala, že ještě zajžiju takový víkend, jaký jsem zažila..Víkend s osobou, kterou jsem milovala, poté nenáviděla a nyní si opět k ní hledám cestu. Možná jsem nepoučitelná, ale chtěla jsem udělat tento krok zpátky, i když jsem byla ze všech stran odrazována.. Možná jsem tušila, že něco takového přijde, protože asi není normální mít 3x za týden sen se stejným dějem..Asi to tak mělo být, muselo se to stát. :) No každopádně, těším se a jsem zvědava, jak se tato situace bude vyvíjet...

Každopádně nejvíc jsem natěšena na zítra, protože.. Víte proč? Víte? Nevíte . :( (ano, tak trochu jsem chtěla odběhnout od tématu svého nynějšího milostného života) Zítra jedu do Ostravy na fotografický kurz a už se nemůžu dočkat ! I když mé pochyby jaké lidi tak potkám stále narůstají. :D V hlavě mi běží myšlenky typu - Kdo tam bude?, Budu nejmladší?..Asi jsem šílenec, ale prostě to tak mám. :D Takže, když se Domi učila trávicí systém do školy, pooořád nad tím uvažovala. Hlavní dobrá zpráva je, že všechny její odpovědi budou zodpovězeny zítra ve 3 hodiny. (Ach, myslete na mě) :D

Nyní se budu ubýrat k chystání věcí na ráno a sledování "Čtyři v tom" na ČT1. Takže Vám všem přejí krásný zbytek nedělního večera a hlavně klid v duši !

Dominika ♡