A už jsem taky tady !

5. února 2014 v 13:28 | Dominika ♡ |  My diary .. (Aneb potřebuju se vykecat)
Krásné únorové aslunečné odpoledne !

Jsem neuvěřitelně moc ráda, že konečně Vás můžu přivítat na svém novém blogu ! Věřte nebo ne, vytvořit takovýto vzhled blogu mi trvalo strašně dlouho. :D Vím, že pro některé z Vás je banalitou nastavouvat designy a layouty nebo jak tomu každý z vás říká, ale já si s tímhle opravdu vyhrála. Ale dost už o tomto..

Jmenuji se Dominika a tento blog jsem si založila kvůli tomu abych se s ostatními mohla dělit o svou radost, kterou je focení a v neposlední řadě taky posilování. Focení mě bavilo od malička a tak když jsem dostala na Vánoce novou zrcadlovku, rozhodla jsem se jít do focení naplno. Tímto bych vám tedy chtěla přiblížit co na tomto blogu najdete ...

Mimo fotek, které dotím jen tak pro radost, zde budou portréty, ale také fotky z různých výletů, kam se vydám. Ale aby nebyli všude jen fotky, občas tady přihodím i něco do svého deníčku, když se budu potřebovat vypovídat..Což bude asi docela často . :D No a jak už jsem zmiňovala..Posilování.. Tohle je moje droga.. Myslím, že člověk by neměl zapomínat na to se občas odreagovat, i když si řeknete, že posilováním se asi těžko odreagujete, ale opak je pravdou.. Budu se vám snažit dát tipy, jak co správně dělat a uvidíte, že si posilování oblíbíte. :) A jako správná holka (nevím jestli můj blog budou číst i muži) je potřeba vědět alespoň něco málo o tom, co se nosí. :D:)

Tak takhle bych asi shrnula můj blog.. Možná si tu najdete své, možná ne..Pokud byste měli nějaký tip co tady přidat, podělte se o něj! Budu jen a jen ráda ! :))


Dominika


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama